Girls |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
12.53 |
|
Amaria Kirby
|
10th |
Prelims
H2
|
4A Girls 100m Dash Prelims
|
400 Meter Dash |
57.26 |
SB |
Addie Swanson
|
5th |
Finals
H3
|
4A Girls 400m Dash
|
1:00.99 |
|
Rachel Tebbe
|
17th |
Finals
H2
|
4A Girls 400m Dash
|
1500 Meter Run |
5:08.45 |
|
Mallory Lafever
|
23rd |
Finals
H1
|
4A Girls 1500m
|
3000 Meter Run |
11:14.14 |
|
Maddy Minard
|
21st |
Finals
H1
|
4A Girls 3000m Run
|
11:27.36 |
|
Sydney Lear
|
22nd |
Finals
H1
|
4A Girls 3000m Run
|
100 Meter Hurdles |
14.88 |
|
Ellie Spelhaug
|
4th |
Prelims
H3
|
4A Girls 100m Hurdles Prelims
|
15.04 |
|
Ellie Spelhaug
|
6th |
Finals
H1
|
4A Girls 100mH Final
|
16.38 |
|
Claire Park
|
20th |
Prelims
H2
|
4A Girls 100m Hurdles Prelims
|
400 Meter Hurdles |
1:01.76 |
SB |
Addie Swanson
|
1st |
Finals
H3
|
4A Girls 400m Hurdles
|
4x100 Shuttle Hurdle Relay |
1:06.54 |
|
Relay Team
|
7th |
Prelims
H5
|
4A Girls Shuttle Hurdles Prelims
|
4x100 Meter Relay |
49.73 |
|
Relay Team
|
12th |
Prelims
H3
|
4A Girls 4x100m Relay Prelims
|
4x200 Meter Relay |
1:46.18 |
|
Relay Team
|
13th |
Finals
H3
|
4A Girls 4x200m Relay
|
800 Meter Sprint Medley Relay |
1:46.99 |
SB |
Relay Team
|
3rd |
Finals
H3
|
4A Girls 800m Sprint Medley
|
4x400 Meter Relay |
4:01.04 |
|
Relay Team
|
4th |
Finals
H1
|
4A Girls 4x400m Final
|
4:02.66 |
|
Relay Team
|
4th |
Prelims
H1
|
4A Girls 4x400m Relay Prelims
|
Sprint Medley Relay |
4:26.50 |
|
Relay Team
|
22nd |
Finals
H2
|
4A Girls Sprint Medley Relay
|
4x800 Meter Relay |
9:59.54 |
|
Relay Team
|
17th |
Finals
H1
|
4A Girls 4x800m Relay
|
Long Jump |
16-5 |
|
Carli Spelhaug
|
8th |
Finals
H1
|
4A Girls Long Jump
|
Discus |
5-2 |
SB |
Sara Hoskins
|
7th |
Finals
H1
|
4A Girls High Jump
|
Boys |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
11.10 |
|
Arthur Braden
|
14th |
Prelims
H3
|
4A Boys 100m Dash Prelims
|
11.40 |
w |
Collin Ankton
|
22nd |
Prelims
H2
|
4A Boys 100m Dash Prelims
|
200 Meter Dash |
22.62 |
SB |
Antonio Wells
|
16th |
Prelims
H3
|
4A Boys 200m Dash Prelims
|
22.75 |
w |
Cj Carter
|
19th |
Prelims
H2
|
4A Boys 200m Dash Prelims
|
400 Meter Dash |
48.91 |
|
Keshaun Baker
|
3rd |
Finals
H3
|
4A Boys 400m Dash
|
800 Meter Run |
1:58.32 |
SB |
Anthony Pena
|
16th |
Finals
H1
|
4A Boys 800m Run
|
1600 Meter Run |
4:18.56 |
SB |
Mark Conway
|
4th |
Finals
H1
|
4A Boys 1600m
|
4:19.89 |
SB |
Konnor Sommer
|
5th |
Finals
H1
|
4A Boys 1600m
|
3200 Meter Run |
9:30.16 |
|
Konnor Sommer
|
7th |
Finals
H1
|
4A Boys 3200m Run
|
4x100 Meter Relay |
43.75 |
|
Relay Team
|
16th |
Prelims
H1
|
4A Boys 4x100m Relay Prelims
|
4x110 Shuttle Hurdle Relay |
1:00.37 |
|
Relay Team
|
17th |
Prelims
H2
|
4A Boys Shuttle Hurdles Prelims
|
4x200 Meter Relay |
1:30.34 |
|
Relay Team
|
13th |
Finals
H2
|
4A Boys 4x200m Relay
|
800 Meter Sprint Medley Relay |
1:34.05 |
|
Relay Team
|
12th |
Finals
H2
|
4A Boys 800m Sprint Medley
|
4x400 Meter Relay |
3:34.80 |
|
Relay Team
|
24th |
Prelims
H2
|
4A Boys 4x400m Relay Prelims
|
Sprint Medley Relay |
3:41.72 |
|
Relay Team
|
17th |
Finals
H1
|
4A Boys Sprint Medley Relay
|
4x800 Meter Relay |
7:58.15 |
SB |
Relay Team
|
6th |
Finals
H2
|
4A Boys 4x800m Relay
|
High Jump |
5-10 |
|
Max Cremer
|
20th |
Finals
H1
|
4A Boys High Jump
|
Long Jump |
20-7.75 |
|
Keshaun Baker
|
12th |
Finals
H1
|
4A Boys Long Jump
|
Discus |
154-0 |
SB |
Sam Hanna
|
9th |
Finals
H1
|
4A Boys Discus Throw
|
151-4 |
|
Cody Snyder
|
12th |
Finals
H1
|
4A Boys Discus Throw
|
5-10 |
SB |
Max Cremer
|
20th |
Finals
H1
|
4A Boys High Jump
|
Shot Put |
53-5.5 |
|
Cody Snyder
|
6th |
Finals
H1
|
4A Boys Shot Put
|
52-8.25 |
SB |
Sam Hanna
|
7th |
Finals
H1
|
4A Boys Shot Put
|